Wie man ein Kleid nach Körperform auswählt

Bazen bize hiç uymadığımızı görünce çok sevdiğimiz kıyafetlerden birini görüyoruz. Vücudunuzun şekline göre elbiseyi nasıl seçeceğinizi öğrenmeden önce, bu makale size kalınlık için bir elbise, altı genişlik için bir elbise ve çok zayıf ve fazla kilolu bayanlar için bir elbise seçmeyi anlatıyor.

 

Beden ve Beden Seçimi Elbiseler Geleneksel vücut tipimiz genellikle kalça ve pelvisin daha geniş olduğu vücut şeklidir. Beliniz zayıfsa ve kalçalarınız genişse, A-cut elbise stilleri sizin için en uygun elbise stilleridir.

Geniş kol ve omuzlu elbise seçenekleri Omuz ve kol alanı zarafetinizi etkilemeyecek kadar kalın. Dirsek ve yarım kollu giysi modelleri için giysi seçimi.

 

 

Kalın Bel İçin Elbise Seçimi Kalın Bazı kadınların, elbise seçiminde çok seçici olmaları gerekebilir.

Kleidung für große Brüste auswählen Die schönsten Kleidermodelle für große Brüste Kleidermodelle mit V-Ausschnitt und Kleidern mit quadratischem Kragen Die bequemsten Kleider, die am besten zu Ihnen passen, sind V-förmige Kleider mit gefaltetem Hals bis zur Taille.

 

Kleidung für kleine Brüste auswählen Tatsächlich können Frauen mit kleinen Brüsten das Kleid auswählen, das sie tragen möchten. Sie können Kleidermodelle wählen.

Dünne Frauen, wie man Kleid wählt Die schönsten Kleidermodelle für dünne Frauen sind Faltenkleider, Rüschenkleider, Chiffonkleider und Spitzenkleider.

 

 

So wählen Sie ein Damenkleid mit dicken und dünnen Beinen Die schönsten Kleidermodelle für Damen, die ihre Beine mit ihren langen Kleidern tarnen wollen.

 

 

Fazla kilolu bayanlar için kıyafet seçimi Bedeninizi tamamen saran kıyafetlerden ziyade hafif, zengin kesimli elbiseler tercih etmelisiniz.

 

Küçük ve dar omuzlar için elbise seçimi Kayık yakalı, omuza yakalı ve elbiseleriniz tam size göre.

 

 

Kommentare

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.